Obchodní zástupce pro Moravu a východní Čechy

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Obchodní zástupce pro Moravu a východní Čechy. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 28.7.2020

Požadavky

• SŠ vzdělání - zdravotnické zaměření výhodou - ne podmínkou
• bydliště v uvedených regionech
• samostatné rozhodování
• budování dlouhodobých vztahů s klienty

Nabídka

• zaškolení
• mzdové ohodnocení s pohyblivou složkou dle výkonu
• služební automobil
• notebook, mobil

Místo práce: Morava a východní Čechy

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 28. 8. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Popis pracovní náplně

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost J+A zdravotnické potřeby, spol. s r.o. - výhradní zástupce firmy WELLAND Medical zabývající se distribucí stomických pomůcek do nemocnic, lékáren, zdravotnických potřeb i jednotlivým pacientům.

Náplň práce:
• pravidelné návštěvy zdravotnických zařízení a pacientů
• organizace seminářů a propagačních akcí
• cestování v přidělených regionech

Pracoviště: Morava a východní Čechy

Kontakt

Zadavatel: JOBSYSTEM s.r.o.