Obchodního zástupce pro prodej strojírenských komponentů - ČR

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Obchodního zástupce pro prodej strojírenských komponentů - ČR. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 10.10.2019

Požadavky

• strojírenské vzdělávání (maturita)
• aktivní znalost angličtiny
• řidičský průkaz skupiny B
• práce s PC
• ochota cestovat
• komunikativnost
• samostatnost
• flexibilita
• orientace na výsledek

Nabídka

• pracovní podmínky pro dosažení nadprůměrného výdělku
• práci v rozvíjející se firmě
• služební vozidlo
• jiné benefity

Místo práce: celá ČR

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem v AJ a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 10. 11. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Popis pracovní náplně

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost IOW CZ s.r.o.

Náplň práce:
• prodej strojírenských produktů IOW GROUP
• vyhledávání nových klientů na území ČR
• obsluha stávajících klientů na území ČR
• aktivní prodej produktů nabízených skupinou IOW GROUP
• zákaznický servis
• sledování trhu
• budování pozitivního obrazu společnosti na českém trhu

Pracoviště: celá ČR

Kontakt

Zadavatel: JOBSYSTEM s.r.o.
Telefon: +420 224 819 391