Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat (Z20994)

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat (Z20994). Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 7.10.2019 Značka: 767000002

Popis pracovní náplně

Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat

* Místo výkonu práce: Libřice

Pracovní náplň:

Práce se zvířaty, krmení, ošetřování, manipulace.

Mytí a úklid provozu + jiné práce spojené s provozem a jeho údržbou

Požadujeme:

* kladný vztah ke zvířatům

* dobrou pracovní morálku a ochotu manuálně pracovat

* spolehlivost a samostatnost

* vyučen v oboru není podmínkou

Nabízíme:

* zázemí ve stabilní společnosti

* pracovní smlouva na dobu neurčitou

* práce na plný úvazek, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravenky

* příspěvek na penzijní pojištění + další benefity

Kontakt

Zadavatel: Barlett & Cenbright s.r.o.