Páječ/letovač až 29.000Kč/měsíc

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Páječ/letovač až 29.000Kč/měsíc. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 1.8.2020 Značka: 1496896129

Požadavky

Společnost, která je největším českým výrobcem tepelných čerpadel, které splňují nejnáročnější požadavky zákazníků. Jedná se především o výrobu plně českých produktů se špičkovou kvalitou, hledají do svého týmu nového kolegu, který se bude chtít stát posilovou pohodového týmu se skvělým nadstandardní mzdovým ohodnocením a jednosměnným provozem! Zajímá Vás víc? Tak čtěte níže a dozvíte se více.

Náplň práce
- letování komponentů chladícího zařízení
- zpracování zařízení podle pracovních plánů a technických výkresů
- pájení otevřeným plamenem

Co Vám nabízíme
- Zázemí silné, stabilní nadnárodní společnosti
- Stabilní práci ve společnosti s perspektivními obory působnosti
- Důkladné proškolení hned při nástupu do zaměstnání
- Příspěvek na dopravu
- Stravenky
- Motivační finanční ohodnocení
- Příjemné pracovní prostředí
- Možnost dalšího profesního růstu
- Jednosměnný provoz
- Čisté výrobní prostředí

Co od Vás očekáváme
- Praxe v tvrdém napájení
- Znalost výkresové dokumentace
- Manuální zručnost
- Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
- Časovou flexibilitu
- Trestní buzúhonnost

Jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Pracoviště: Dobré

Kontakt

Zadavatel: Randstad s.r.o.