Personální konzultant /ka - Headhunter na IČ s paušální podporou

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Personální konzultant /ka - Headhunter na IČ s paušální podporou. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.
Při odpovědi na tuto nabídku budete přesměrování na odpovědní formulář na serveru dobraprace.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 21.11.2023

Požadavky

Požadavků není mnoho, ale je potřeba je splňovat všechny:

1) Zkušenosti na obdobné pozici z personální společnosti nebo podobného externího náboru na IČ min. 2 roky.

2) Nadšení a motivaci pro tuto pozici + orientaci na výsledky.

3) Časová flexibilita - většina klientů oceňuje nejen nabídku kandidátů přímo na míru, ale i rychlost v hledání a pohotový přístup v organizaci výběrových řízení.

4) Příjemné, empatické a komunikativní jednání - i to jsou hlavní důvody, proč jsme u řady klientů oblíbení a proč pak dostáváme řadu zakázek exkluzivně po úspěšné i příjemné spolupráci.

5) Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost i schopnost práce v týmu - prostě podobné nastavení, aby nám týmová spolupráce dobře fungovala a zároveň jsme byli v samostatných věcech efektivní ;-)

Nabídka

1) Motivující provize dle konkrétních dosažených výsledků. V prvních třech měsících aktuálně nabízíme možnost paušální odměny 20.000,- měsíčně.

2) Pružná pracovní doba a převážně Home Office s příležitostnými cestami za klienty a pohovory, které si organizuješ dle vlastních možností.

3) Rádi se několikrát do roka potkáme na celorepublikovém meetingu v rámci výměny zkušeností, meziregionální spolupráce a to třeba i v malebném sklípku na Moravě. Po pracovní části rádi zajdeme pobavit na Bowling, Laser Game, Tepfaktor apod.

4) Umíme se velmi dobře přizpůsobit nejen potřebám klientů, ale také si vyjít vstříc i navzájem. Také víme, že rozjezd nějakou chvíli trvá a umíme se vzájemně podporovat a ocenit snahu i když se zrovna nedaří skórovat.

Popis pracovní náplně

1) Komunikace s klienty ohledně rozmanité spolupráce v náboru pracovníků - převážně odborné, technické, obchodní a manažerské pozice v rámci východních Čech a okolí, ovšem hranice regionů nás nijak nelimitují.

2) Projednání podmínek, požadavků a představ s klienty na hledané pozice.

3) Vyhledávání vhodných kandidátů, včetně aktivního oslovení.

4) Prvotní pohovory s kandidáty (osobní, online, video a telefonní pohovory), včetně první selekce a doporučení vhodných kandidátů do výběrového řízení dle zadání klienta.

5) Hledání dalších možností, kde by bylo možné uplatnit kandidáty.

Pracoviště: Hradec Králové

Zpět do nabídky Odpovědět na tuto nabídku


Kontakt

Zadavatel: FreeCon s.r.o.
Mohlo by se hodit
Doporučujeme