Pokladní / administrativa obchodu (Hradec Králové)

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Pokladní / administrativa obchodu (Hradec Králové). Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 24.5.2020

Požadavky

Požadujeme:
•ukončené středoškolské vzdělání
•praxe na obdobné pozici výhodou
•uživatelská znalost práce na PC podmínkou
•pečlivost, spolehlivost
•příjemné vystupování, orientace na zákazníka
•časová flexibilita

Nabídka

Náplň práce:
•provádění pokladních transakcí – hotovostní a bezhotovostní platby
•administrativní práce související s provozem kanceláře obchodu, včetně zákaznického servisu
•hmotná zodpovědnost
•komunikace se zákazníky, skladem a finančním oddělením centrály společnosti
•spolupráce s ostatními pracovníky na pobočce

Popis pracovní náplně

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: ASKO - NÁBYTEK, spol.s r.o.