Práce ve výrobě - obsluha strojů - měsíční mzda až 37 500 Kč

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Práce ve výrobě - obsluha strojů - měsíční mzda až 37 500 Kč. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 22.4.2024 Značka: 554

Požadavky

- Čistý trestní rejstřík (výpis z rejstříku trestu)
- Min. výuční list
- Řidičský oprávnění sk. B výhodou
- Dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost

Nabídka

- Po zkušební době mzda až 35.700,- Kč/měs. čistého včetně prémií a diet
- Nástupní mzda až 34.900,- Kč/měs. čistého včetně příplatků a diet
- Denní diety 333,- Kč
- Čtvrtletní odměny až 4.000,- Kč podle plnění plánu
- 7.000,- Kč za doporučení nového zaměstnance
- Příplatek za odpolední směnu 10 Kč/hod.
- Příplatek za noční směnu 40 Kč/hod.
- Příplatek za přesčas přes týden 33 %
- Příplatek za přesčas o víkendu 50 %
- 25 dní dovolené
- Zajištěné ubytování s příspěvkem
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Možnost finanční zálohy
- Možnost přesčasů

Popis pracovní náplně

Hledáte zajímavou práci? Pokud jste zkušeným dělníkem, který má sílu v pažích, pak je tato pozice pro vás!
Práce s ubytováním. Nejedná se o automotive!
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: PARDUBICE - MOŽNOST UBYTOVÁNÍ!

Pracovní náplň:
- Obsluha stroje a zařízení
- Manuální práce
- Příprava a zpracování materiálu
- Balení a expedice nových výrobků

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: Personal fabric - agentura práce a.s.