Pracovník technického servisu

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Pracovník technického servisu. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 5.12.2020 Značka: A3624

Požadavky

Nová pracovní příležitost na pozici Pracovník technického servisu!
Požadavky:
- VŠ,SŠ - stavebního (příp. technického) zaměření
- Komunikativní, tvůrčí a samostatný člověk,
- schopnost řešit problematiku tvorby a řešení stavebních projektů a řízení vztahu se zákazníky,
- nutná vědomost týkající se AutoCad, MS Office, čtení a tvorba výkresové dokumentace,
- zkušenosti s řešením technických detailů zkušenosti s řízením vztahu se zákazníky.

Nabídka

Nabízíme:
- Odpovědnou práci v úspěšné nadnárodní společnosti (divize sendvičové panely ČR) s možností odborného růstu,
- možnost podílet se na projektech s mezinárodním přesahem,
- zkušenosti z našich zahraničních výrobních podniků,
- možnost dalšího vzdělávání,
- služební vozidlo, mobil, notebook,
- flexibilní začátek/konec pracovní doby,
- 5 týdnů ŘD,
- firemní benefity (příspěvek na sportovní aktivity – squash, fitness, plavecký bazén, solná jeskyně, masáže),
- Sodexo kafetérie.

Popis pracovní náplně

Náplň práce:
- Odpovědnost za návrh technického řešení,
- řešení stavebních projektů,
- spolupráce s obchodním týmem,
- komunikativnost, týmový duch, flexibilita.

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.