Prodejce nábytku (Hradec Králové)

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Prodejce nábytku (Hradec Králové). Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 24.5.2020

Požadavky

Požadujeme:
•ukončené SŠ vzdělání (výuční list/maturita)
•praxe v prodeji uvedeného sortimentu výhodou
•znalost práce s PC
•orientaci na zákazníka, schopnost obchodní argumentace
•komunikativnost a příjemné vystupování
•flexibilita
•samostatnost, spolehlivost, pečlivost
•trestní bezúhonnost

Nabídka

Nabízíme:
•zázemí úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti
•motivující finanční ohodnocení - provizní systém odměňování
•zaměstnanecké výhody
•důkladné zaškolení
•další odborná školení
•možnost profesního růstu
•stravenky v hodnotě 110 Kč
•týden dovolené navíc nad zákonný rámec

Popis pracovní náplně

Náplň práce:
•odborné poradenství zákazníkovi
•navrhování a plánování nábytkových sestav
•zajištění a péče o výstavu zboží
•ochotu učit se novým věcem
•uzavírání kupních smluv, zodpovědnost za jejich správnost
•zodpovědnost za pořádek ve svěřené části prodejny a ve svém sortimentu

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: ASKO - NÁBYTEK, spol.s r.o.