Prodejní inženýr pro Water Management – východní Čechy

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Prodejní inženýr pro Water Management – východní Čechy. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.
Při odpovědi na tuto nabídku budete přesměrování na odpovědní formulář na serveru dobraprace.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 6.6.2024 Značka: 20411

Požadavky

Hlavní trendy jako jsou globalizace, digitalizace a nedostatek energie tvoří některé z našich největších budoucích výzev. Tyto výzvy přijímáme a vážně se jimi zabýváme. Trendy, které ovlivňují naši společnost a naše podnikání, se snažíme pochopit a podle nich jednat. Vyvíjením produktů a řešení hýbeme nejen vodou, ale i budoucností lidí po celém světě. Jako průkopník v oblasti čerpadel se nezaměřujeme pouze na naše vysoce kvalitní čerpadla, ale také na kvality a spokojenost našich zaměstnanců. Ti z vás, kteří se rozhodnou být součástí Wilo, čeká možnost dlouhodobého osobního a organizačního rozvoje, jakož i dostatečného prostoru pro realizaci vlastních myšlenek. Ve společnosti Wilo budete hýbat budoucností svou i ostatních.

Náplň činnosti:

Prodej techniky Wilo v segmentu vodního hospodářství
Realizace prodejního plánu v dané oblasti
Posilování loajality stávajících zákazníků
Získávání nových obchodních partnerů
Úzká spolupráce s odd. marketingu při provádění prodejní strategie

Kvalifikační požadavky:

Vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru
Nejméně tříletá zkušenost v B2B prodeji v oboru čerpací techniky nebo příbuzném
Výborné komunikační schopnosti a silná orientace na zákazníka
Schopnost samostatně plánovat prodejní a obchodní aktivity
ŘP skupiny B
Znalost AJ na komunikační úrovni a pro orientaci v odborném textu

Nabídka

Nabízíme:

Nadstandardní základní finanční ohodnocení
Nadstandardní zaměstnanecké benefity
Unikátní a silná firemní kultura světového koncernu
Služební vůz i k soukromému použití

Pokud chcete být součástí rodiny Wilo a přispívat k její úspěšné budoucnosti, prosím pošlete Váš životopis (včetně očekávání výšky platu, nejbližšího data možného nástupu a zdroje informace o inzerované pozici) elektronicky na nicole.kovarikova@wilo.com. V případě, že máte další otázky, můžete kontaktovat sl. Kovaříkovou přímo na tel. +420 770 319 687.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2024. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: Kariéra s.r.o.
Mohlo by se hodit
Doporučujeme