Produktový manažer (stavební materiály - izolace)

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Produktový manažer (stavební materiály - izolace). Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.
Při odpovědi na tuto nabídku budete přesměrování na odpovědní formulář na serveru dobraprace.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 21.4.2021 Značka: PL4895

Požadavky

M/Ž, VŠ technického směru, orientace ve stavebních materiálech a zaměření na TZB, podmínkou praxe v oboru! Aktivní znalost angličtiny využijete při komunikaci se zahraničními kolegy a zákazníky; orientace v technické dokumentaci; uživatelská znalostí práce na počítači (MS Office - Excel, Outlook, PowerPoint), znalost práce v ACADu nebo 3D konstrukčním programu velkou výhodou; řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).

Nabídka

Nadstandardní mzdové podmínky - k základnímu platu pravidelné bonusy. Přátelský kolektiv, plná podpora při zaškolení, pravidelná odborná školení a možnost dalšího profesního růstu. Možnost kariérového postupu v rámci společnosti. Řada zaměstnaneckých benefitů (nadstandardní lékařská péče a zdravotní pojištění, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky, dovolená 5 týdnů).

Popis pracovní náplně

• Vytváření, rozvoj a vývoj produktu - (stavební izolační materiály), udržování vztahů se zákazníky a konečnými uživateli.
• Technická podpora v zaškolování aplikací těchto materiálů, tepelně technické výpočty.
• Podpora prodeje stavebních technických izolací v ČR i exportu.
• Podíl na marketingových aktivitách společnosti.
• Vzdělávání externích zákaznických skupin.
• Sledování vývoje legislativy a technických norem

Pracoviště: Rychnov nad Kněžnou okres - Praha

Zpět do nabídky Odpovědět na tuto nabídku


Kontakt

Zadavatel: Personal Consult s.r.o.
Mohlo by se hodit
Doporučujeme