Programátor/ka - vývojář, specialista na databáze

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Programátor/ka - vývojář, specialista na databáze. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 15.5.2019 Značka: A3407

Požadavky

Máte zkušenosti a umíte programovat v prostředí C# a .Net.?
Ovládáte dobře jazyk MS SQL?
Dorozumíte se anglicky?
Pokud jste si odpověděli třikrát ano, máme pro Vás nabídku pracovního uplatnění !
Požadujeme:
Umíte programovat v jazycích C# a .Net.
Dobře znáte jazyk MS SQL
Dorozumíte se anglicky slovem i písmem
Máte analytické dovednosti
Jste zodpovědní a aktivní
Máte dobré komunikační dovednosti – přímá komunikace s ostatními odděleními
Jste při práci samostatní, ale zároveň rádi pracujete v týmu
Pokud toho umíte ještě více uvítáme:
Znalost ASP.Net, LINQ a XML, WebServices, Enterprice Integration Patterns, zkušenosti s velkými databázemi.Zkušenosti v projektovém řízení.

Nabídka

Co Vám nabízíme:
Zázemí úspěšné, rychle rostoucí mezinárodní společnosti
Pestrou práci kombinující podporu s rozvojovými projekty
Otevřenou komunikaci a přátelské prostředí s unikátním know-how
Prostor pro využití vlastních zkušeností a realizaci nápadů s dopadem na celou společnost
5 týdnů zasloužené dovolené a pružnou pracovní dobu
Stravenky, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, smlouvu na dobu neurčitou
Mzdové podmínky při nástupu plně odpovídající pracovní pozici formou individuálního ujednání v souladu s pracovními zkušenostmi a kvalifikací - další mzdový vývoj zcela závislý dle výsledků zapracování a další osobní pracovní prezentace

Popis pracovní náplně

Náplň práce - co od Vás očekáváme:
Vyvíjet a upravovat firemní systémy a aplikace (analýza požadavků, návrh řešení, realizace řešení, testování a následná podpora)
Tvořit, udržovat a automatizovat nástroje pro migrace dat
Upravovat a importovat data do databází
Optimalizovat databáze (MS SQL)
Přímo podporovat interní oddělení, spolupracovat se zahraničními týmy
Pracovat na projektech, spolupracovat s interními i externími zákazníky

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.
Jméno pracovníka: Vladimír Pozdníček
Telefon: 495 512 582
Mobil: 495 512 582, 602 114