Projektový manažer

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Projektový manažer. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 13.6.2024 Značka: 7792

Požadavky

Pro našeho významného klienta v oblasti výroby hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

• Vedení projektů přesunu výroby výrobků a jejich zavádění do sériové výroby
• Technická podpora výroby, oddělení řízení jakosti a údržby forem
• Správa technické dokumentace

POŽADUJEME

• SŠ vzdělání technického zaměření (gumárenství - výhodou)
• Znalosti metod vedení projektů a zkušenosti s jejich použitím
• Zkušenosti z automobilového průmyslu nebo ze souvisejících oborů
• Zkušenosti se sestavováním PPAP dokumentace pro oblast Automotive
• Bezproblémová orientace ve výkresu produktu
• Schopnost analyzovat a hodnotit výsledky předsériových procesů a měření
• Velmi dobré uživatelské znalosti MS Office
• Schopnost práce pod tlakem, pružnost, silné organizační dovednosti
• Komunikativnost, iniciativnost, vůle prosadit se, orientace na hledání řešení
• Komunikativní angličtina (němčina - výhodou)
• Přesný a samostatný styl práce
• Spolehlivost, loajalita, ochota učit se

NABÍZÍME

• různorodou práci v příjemném kolektivu
• stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny
• firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu
• 5 týdnů dovolené
• stravenky 180 Kč
• roční bonus
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na dopravu
• jazykové kurzy ( AJ, NJ, ČJ)
• práci v moderním prostředí
• možnost HO
• kariérní růst

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Pracoviště: Nový Bydžov

Kontakt

Zadavatel: JOBSTART s.r.o.