Provozní technik strojů a zařízení

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Provozní technik strojů a zařízení. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 18.7.2019 Značka: A3529

Požadavky

Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Provozní technik strojů a zařízení!
Požadujeme:
 - ÚSO strojní, nebo ÚSO mechanik strojních zařízení - nezbytná praxe ve strojírenské výrobě

Nabídka

Nabídka:
- Dlouhodobá perspektiva uplatnění,
- možnost profesního růstu,
- příležitost seznámit se s moderními technologiemi,
- 5 týdnů řádné dovolené,
- příspěvek na stravování.

Popis pracovní náplně

Náplň práce:
- Odpovědnost za stanovování, sestavování a realizaci plánu údržby strojů a nástrojů
- zajišťování oprav strojů a nástrojů
- zajišťování pravidelných revizí.

Pracoviště: Královéhradecko

Kontakt

Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.
Jméno pracovníka: Daniel Kačírek
Telefon: 495 512 582
Mobil: 608 114 770