Práce v oboru Řemeslo a umění v Hradci Králové (27 nabídek)

Hlavní stavbyvedoucí (z41526)
Královéhradecký kraj
před 4 měsíci
zázemí středně velké firmy v dynamickém růstu osobní a kariérní růst náročnou na výsledky orientovanou práci samostatnost v rozhodování služební vůz po… zobrazit nabídku »
Automechanik
Praskačka
před 4 měsíci
práce ve fungujícím a dobře vybaveném servisu rodinného typu, dobrý kolektiv, finanční ohodnocení dohodou dle kvality a výsledků odvedené práce zobrazit nabídku »
Vedoucí týmu údržby
Jičín
před rokem
-Mezinárodní rychle rostoucí společnost, která je lídrem ve svém oboru -Prostředí, do něhož můžete značně přispět a které můžete pomoci utvářet -Příležitosti k… zobrazit nabídku »
Grafik a webdesigner
Královéhradecko
před rokem
- práce se zajímavými technologiemi internetu - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí -… zobrazit nabídku »
CNC frézař
Hradec Králové
před rokem
práce ve výrobní společnosti, finanční ohodnocení dohodou až do 25tis. Kč, max. dvousměnný provoz, příspěvky na obědy a jídelna v areálu, penzijní připojištění zobrazit nabídku »
Manipulant - dělník v zinkově - výborné mzdové ohodnocení
Hradec Králové
před 2 roky
-hlavní pracovní poměr -mzda při nástupu 17.750,-kč /čistého -po 1.měsíci navýšení mzdy na 19.600,-Kč/čistého -možnost přesčasů -denní směny -dlouhodobé… zobrazit nabídku »
Strojní mechanik - opravář strojů
Hradec Králové
před 2 roky
práce ve výrobní strojírenské společnosti, finanční ohodnocení dohodou dle dosavadních zkušeností a znalostí cca 26tis. Kč, nástup možný ihned! zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2
Mohlo by se hodit
Doporučujeme