Řidič/skladník - Hradec Králové

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Řidič/skladník - Hradec Králové. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 10.9.2019 Značka: 60807173000

Požadavky

Co budete dělat?

Rozvážet pizzu a další mražené polotovary, kterou hospody bez kuchyně nabízejí svým hostům
Převezmete  rozvoz mezi stávající zákazníky (řádově stovky firem, které od nás nakupují)
Vaším denním chlebem bude rozvoz mražených polotovarů do hospod, restaurací a barů
Společně s obchodníkem budete zodpovědní za sklad v Hradci Králové
Zodpovědnost za zásobování celého regionu

Koho hledáme:

Vás, kteří si dokážete zorganizovat vlastní čas a nebudete čekat, až Vám šéf řekne, co je zapotřebí
Člověka spolehlivého, pro kterého není problémem práce s hotovostí
ŘP sk. B s praxí

Místo výkonu práce:

Práce v terénu – region Královéhradecko

V rámci práce u nás můžete očekávat:

Super šéfa, který Vás podpoří, pokud budete potřebovat, ale jinak Vám dá svobodu
Čtyřdenní pracovní týden s prodlouženou pracovní dobou
HPP
Dovolená je u nás neomezená
Mobilní telefon a vůz vybavený chladícím prostorem
Hodinová mzda 100 Kč/hodina - měsíčně dle objemu práce 20 - 32.000

Kontakt

Zadavatel: mBlue Czech, s.r.o.
Jméno pracovníka: Monika Fabiánová
Mobil: 733 730 894