Samostatný projektant/ka strojní - stroje a zařízení

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Samostatný projektant/ka strojní - stroje a zařízení. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 8.8.2019 Značka: B2331

Požadavky

Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Samostatný/á projektant/ka strojní - stroje a zařízení!
Požadujeme:
- VŠ strojní s vhodným zaměřením pro uvedenou náplň práce,
- angličtinu na úrovni domluvit se,
- zkušenosti s tvorbou strojní projektové dokumentace - specifikace strojů a zařízení, dispoziční řešení - jsou výhodou nikoli podmínkou,
- uživatelské znalosti PC, AutoCADu, MS Office,
- komunikační schopnosti (spolupráce s dalšími kolegy v různých profesích).

Nabídka

Nabídka:
- Dlouhodobá perspektiva uplatnění s možností neustálého odborného růstu,
- podpora zkušených kolegů,
- pracovní smlouva na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou,
- 5 týdnů dovolené, pružnou prac. dobu,
- placené přesčasy, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připoj.

Popis pracovní náplně

Náplň práce:
- Návrh a zpracování strojní části projektů průmyslových staveb ve 2D/3D,
- v případě absolventa předpokládáme provádění těchto činnosti pod vedením zkušených pracovníků.

Pracoviště: Královéhradecko

Kontakt

Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.
Jméno pracovníka: Daniel Kačírek
Telefon: 495 512 582
Mobil: 608 114 770