Seřizovač

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Seřizovač. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 16.8.2022

Požadavky

Jste seřizovač, který hledá práci, kde uplatní své zkušenosti?
Chcete se stát součástí výrobní společnosti, která navyšuje své výrobní aktivity?

Právě Vám nabízíme pracovní příležitost ve výrobní společnosti v okolí Vrchlabí.

SEŘIZOVAČ

Požadujeme:
• SOU/SŠ vzdělání technického směru
• praxi na podobné pozici
• řidičský průkaz sk. B
• ochota učit se nové věci
• ochota pracovat ve 2 směnném provozu
• manuální zručnost a zodpovědnost

Náplň práce:
• nastavování strojů a zařízení dle potřeby výroby
• dohled nad dodržováním technologických postupů na strojích
• navrhování technických zlepšení
• zapisování informací o provedení výrobní zakázky a chodu strojů
• provádění údržby na strojích
• kontrola práce z hlediska kvality

Nabízíme:
• dlouhodobá perspektiva v rostoucí společnosti
• zázemí stabilní společnosti
• motivační mzdové ohodnocení
• různorodou a tvůrčí práci
• maximální podporu z mateřské společnosti
• kariérní růst
• zajímavé zaměstnanecké benefity
• nástup možný dle dohody

Pracoviště: Vrchlabí

Kontakt

Zadavatel: JOBSTART s.r.o.