Seřizovač CNC strojů - až 50 000 Kč (m/ž)

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Seřizovač CNC strojů - až 50 000 Kč (m/ž). Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 18.4.2024 Značka: 1637429061

Požadavky

Jste nadšený technický typ, který uvítá stabilní zaměstnání se mzdou až 50 000 Kč/měsíc? Uvítáte práci na směny, 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, práci ve kmeni a mnoho dalšího?

Pak hledáme právě vás.

Náplň práce:

* zodpovědnost za správnou obsluhu a seřízení CNC strojů
* provádění údržby a výměny nástrojů na strojích a korekce programů
* pravidelná kontrola a hodnocení kvality výrobků v souladu s předepsanými standardy
* identifikace a řešení potenciálních problémů v průběhu výroby
* zajišťování, že veškerá práce probíhá v souladu s předepsanými standardy a normami

Co vám nabídneme:

* základní mzda 30 000 Kč/měsíc (bez příplatků pro absolventa) až 50 000 Kč/měsíc (pro seniorní)
* příplatek na základě dosažených výsledků
* 13. mzda
* nadstandartní dovolená 5 týdnů
* možnost čerpat placené volno v případě nemoci (2 dny "sick days")
* finanční podpora pro zaměstnance při stravování v zaměstnanecké jídelně
* příspěvek na penzijní připojištění
* možnost účasti na preventivních programech a aktivitách
* bezpečné prostředí
* nástup možný ihned

Co od vás očekáváme:

* SOU/SŠ vzdělání s technickým zaměřením (ideálně ve strojírenství nebo elektrotechnice)
* schopnost pracovat s technickými výkresy a dokumentací
* zkušenosti s používáním měřidel
* práce v nepřetržitém provozu
* samostatnost, spolehlivost a odpovědnost

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Pracoviště: Rychnov nad Kněžnou

Kontakt

Zadavatel: Randstad HR Solutions s.r.o.