Seřizovač strojů - 2 směny

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Seřizovač strojů - 2 směny. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.
Při odpovědi na tuto nabídku budete přesměrování na odpovědní formulář na serveru dobraprace.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 22.7.2024

Požadavky

Máte praxi v seřizování strojů?
Není pro Vás překážkou pracovat na 2 směny?
Hledáte perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti?

Tak právě pro Vás máme pracovní nabídku seřizovače strojů, kterou obsazujeme pro výrobní společnost v okrese Náchod.

Požadavky:
min. SOU vzdělání
praxe se seřizováním strojů
ochota pracovat ve 2 směnném provozu
spolehlivost, pečlivost a proaktivní přístup
schopnost pracovat s důrazem na kvalitu

Náplň práce:
zodpovědnost za správné nastavení a seřízení strojů
údržba strojů a řešení případných problémů
systematické zvyšování strojní produkce
monitorování kvality výroby
komunikuje s vedoucím oddělení výroby a ostatními kolegy

Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti
zajímavou a různorodou práci
přívětivou týmovou atmosféru
odpovídající mzdové ohodnocení
prémie/bonusy
příspěvek na stravování
další zajímavé benefity
příjemné pracovní prostředí

Kontakt

Zadavatel: Adecco Hradec Králové pobočka
Mohlo by se hodit
Doporučujeme