Servisní mechanik – údržba

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Servisní mechanik – údržba. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.
Při odpovědi na tuto nabídku budete přesměrování na odpovědní formulář na serveru dobraprace.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 18.6.2024

Požadavky

Pro našeho klienta, kterým je výrobní firma hledáme Servisního mechanika – údržba.

Náplň práce
• Zajišťuje opravy a případnou výrobu nových náhradních dílů pro výrobní stroje ve spolupráci s elektroservisem a seřizovači.
• Provádí opravy, údržbu a zajišťuje chod veškerých vzduchotechnických zařízení, kotelen, vytápění závodu a kompresoroven.
• Zajišťuje opravy a údržbu budov a venkovních objektů.

Požadujeme
• SOU, výuční list v oboru soustružník, frézař, případně strojní mechanik, zámečník s praxí práce na soustruhu, fréze.
• Praxe výhodou.
• ŘP skupiny B
• Svářečské zkoušky výhodou.
• Schopnost práce ve výškách.
• Školení dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. – odborná způsobilost v elektrotechnice - výhodou.

Nabízíme
• Nástup možný ihned.
• Perspektivní zaměstnání.
• Zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci.
• Podpora personálního a odborného rozvoje.
• Firemní benefity.
• Pracovní poměr na dobu neurčitou.
• Pracoviště Jičín.

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám prosím svůj životopis.

Těšíme se na Vaši přihlášku!

Pracoviště: Jičín

Kontakt

Zadavatel: JOBSTART s.r.o.
Mohlo by se hodit
Doporučujeme