Servisní technik - Hradec Králové

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Servisní technik - Hradec Králové. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 23.10.2024 Značka: 2000399897

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá virtuálními interaktivními trenažéry, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik.

Náplň práce:
* Péče o produkty v oblasti technického a zdravotního vzdělávání a vybavení laboratoří
* Péče o vstupní kontrolu nakupovaného zboží
* Dovoz zboží k zákazníkovi
* Instalace a zaškolení zákazníka
* Záruční a pozáruční servis
* Cestování v rámci celé ČR

Požadujeme:
* Minimálně SŠ elektrotechnického směru s maturitou
* Splnění zákona č.250/2021Sb. (vyhláška 50 o odborné způsobilosti v elektronice, min. §6)
* Řidičský průkaz sk. B
* Znalost AJ – úroveň B1/B2
* Ochotu učit se novým věcem
* Ochotu cestovat
* Komunikativnost
* Samostatnost

Nabízíme:
* Práci na HPP
* Služební telefon
* Automobil k pracovním účelům
* Stravenky
* Motivující bonusový systém
* Penzijní připojištění
* 25 dní dovolené
* Časovou flexibilitu
* Technicky zajímavý a pestrý sortiment
* Možnost osobního rozvoje
* Podporu přátelského kolektivu
* Místo výkonu práce: Hradec Králové a cestování v rámci celé ČR

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.