Servisní technik - spotřební elektronika Královehradecký kraj

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Servisní technik - spotřební elektronika Královehradecký kraj. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 28.11.2020

Požadavky

Máte praxi s opravami domácích spotřebičů, hledáte stabilní a dobře placenou práci v čistém provozu, chcete se učit nové věci? Pak nám pošlete svůj životopis. Pro našeho klienta, zastupujícího jednu z předních značek domácích spotřebičů v Evropě, hledáme vhodného kandidáta na pozici SERVISNÍ TECHNIK - spotřební elektronika KRÁLOVEHRADECKÝ kraj a okolí.

Náplň práce
• provádění servisu u zákazníků
• komunikace se zákazníky
• příjem výrobků k servisu
• servis výrobků z oblasti domácích spotřebičů
• evidence provedené práce
• cestování po svěřeném regionu

Požadujeme
• praxi v oboru – výhodou
• technické dovednosti a zručnost
• vyhláška č. 50 podmínkou
• ŘP skupiny B
• spolehlivost a pečlivost
• komunikační schopnosti

Nabízíme
• zajímavou práci
• zázemí stabilní společnosti
• velmi dobré platové ohodnocení
• firemní benefity
• dlouhodobou spolupráci
• spolupráci na ŽL – zajímavý fix + odměny
• region – KRÁLOVEHRADECKÝ kraj a okolí

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: JOBSTART s.r.o.