Servisní technik zabezpečovacích systémů- Hradec Králové

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Servisní technik zabezpečovacích systémů- Hradec Králové. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 27.1.2021 Značka: 5877

Požadavky

Pro našeho klienta, dodavatele komplexních služeb v oblasti technologické bezpečnosti, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce:

• Výjezdy k zákazníkům v rámci svěřeného regionu
• Montáže a instalace zabezpečovacích systémů
• Servis a opravy elektronických zařízení
• Komunikace se zákazníkem
• Administrativa spojená s vykonanou prací

Požadavky:

• Vzdělání elektrotechnického směru
• Praxe v oblasti technologické bezpečnosti
• Platná vyhláška č. 50/1978 - § 6.
• Revizní zkoušky - VÝHODOU
• ŘP skupiny B
• Znalost AJ na úrovni čtení manuálů
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Práci ve stabilní společnosti
• Vzdělávací kurzy zaškolení a školení
• Provize za zprostředkování nových zakázek
• Služební telefon, notebook a automobil
• Dovolenou navíc
• Firemní akce a spousta firemních benefitů
• Lokalita pracoviště: Hradec Králové

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: JOBSTART s.r.o.