Skladník / logistik - Hradec Králové

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Skladník / logistik - Hradec Králové. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 14.7.2020

Požadavky

• ŘP sk. B vítán
• praxe ve skladu výhodou
• organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědný přístup

Nabídka

• práce na HPP
• jednosměrný provoz
• 25 dní dovolené
• stravné
• po roce příspěvek na životní pojištění

Místo práce: Hradec Králové

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: akce@tecam.cz

Platnost inzerátu končí 15. 8. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Popis pracovní náplně

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je velkoobchod s vodárenským materiálem TECAM spol. s r.o.

Náplň práce:
• příjem a výdej materiálu

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: JOBSYSTEM s.r.o.