Skladník ve skladu s nábytkem, Hradec Králové 125 Kč/hod

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Skladník ve skladu s nábytkem, Hradec Králové 125 Kč/hod. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 16.9.2020

Požadavky

Hledáme několik šikovných brigádníků na pozici skladník ve skladu s nábytkem.

Náplň práce: Balení nábytku a bytových doplňků na palety a do balíků připravených k odeslání. Jedná se o fyzicky náročnou práci.

Pracovní doba: Pondělí - Pátek (7:00-16:00), nástup 17.9.2020

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Požadujeme

- Plnoletost

- Možnost pracovat od pondělí do pátku

- Pečlivost a spolehlivost

- Manuální zručnost

- Chuť do práce

Nabízíme

- Fixní odměnu 110 Kč/hod + 15Kč/hod docházkový bonus

- Smlouva DPP

- Výplata zasílána 1x týdně

- Dlouhodobou spolupráci

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: PROPLUSCO GROUP s.r.o.