Směnový mistr

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Směnový mistr. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 30.7.2020 Značka: 5667

Požadavky

Pro našeho významného klienta sídlícího v okolí Nového Bydžova hledáme vhodné kandidáty na pozici
SMĚNOVÝ MISTR.

Požadavky:
• SOU/SŠ vzdělání, strojní zaměření výhodou
• praxi na obdobné pozici
• zkušenosti s vedením pracovního týmu
• znalost práce na PC
• ochota pracovat ve směnném provozu
• řidičský průkaz sk. B
• organizační a komunikační schopnosti
• schopnost plánovat a dotahovat věci do konce

Náplň práce:
• řízení procesu výroby
• řízení a motivace podřízených pracovníků na směně
• zodpovědnost za plnění plánu a materiálový tok
• zodpovědnost za dodržování technologických postupů
• zodpovědnost za dodržování bezpečnostních a environmentálních pravidel
• dodržování standardů kvality
• operativní řešení problémů ve výrobě

Nabízíme:
• finanční ohodnocení respektující schopnosti a dovednosti
• zaměstnání v dlouhodobě prosperující firmě
• příjemné pracovní prostředí
• systém odborného vzdělávání
• možnost profesního růstu
• zajímavý systém firemních benefitů
•nástup možný dle dohody

Pracoviště: Nový Bydžov

Kontakt

Zadavatel: JOBSTART s.r.o.