Specialista dodavatelské kvality v automotive

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Specialista dodavatelské kvality v automotive. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 29.7.2021 Značka: 66515432000

Požadavky

Máte zkušenosti v dodavatelské kvality v automotive? Bez problému se dorozumíte anglicky?

Pak čtěte dále!

Co budete dělat?
   •  Zajišťovat kvalitu dodávaných výrobků dle specifik zákazníků
   •  Řídit audity a zákaznické hodnocení
   •  Úzce spolupracovat s manažerem kvality a vést veškeré aktivity spjaté se supplier managementem
   •  Plánovat, kontrolovat a řešit nápravná opatření dodavatele
   •  Komunikovat – interně i s dodavateli (včetně zahraničních)

Co najdete u nás?
   •  Moderní prostředí mezinárodní společnosti, kterou jen tak něco nepoloží (fungujeme i přes výpadky největších firem v oboru)
   •  Agendu dle toho, jak si sami naplánujete
   •  Zaměstnanecké benefity typu: 5 týdnů dovolené, 13. plat, kantýnu, jazykové kurzy ad.

Kontakt

Zadavatel: mBlue Czech, s.r.o.