Speditér, disponent spedice, obchodník HK Home Office

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Speditér, disponent spedice, obchodník HK Home Office. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 14.10.2021

Požadavky

Mluvíte anglicky, jste dobrý obchodník?
Pak jste ten správný uchazeč na místo SPEDITÉRA, pro kancelář firmy N.J.P.Log s.r.o. v Ivančicích.
!! V případě praxe velmi zajímavé ohodnocení a možnost Homeoffice kdekoliv v ČR !!

Náplň práce:
(co budeš dělat? jako dobrý speditér určitě víš:)
Komunikovat, obchodovat, vytvářet zisk.
Bez akvizice a vytváření portfolia to ale nepůjde.
Ale pokud jsi energický s jasným cílem tak jsi u nás vítaný.

Požadujeme:
• schopnost samostatné práce
• logické myšlení
• energický a kreativní přístup k práci
• velmi dobré komunikační dovednosti
• obchodní zkušenosti velkou výhodou
• komunikativní znalost jednoho sv. jazyka podmínkou
• práce s pc

Nabízíme:
• možnost podílet se na tvorbě nových projektů
• finanční ohodnocení dle dosažených výsledků bez omezení
• fixní základ mzdy
• příležitost pro seberealizaci
• práce v příjemném kolektivu
• v případě praxe velmi zajímavé ohodnocení a možnost Homeoffice kdekoliv ČR

Mzdové rozpětí 30000 až 70000 Kč/měsíc.

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: CRI ameba.eu, s.r.o.