Stavbyvedoucí - dopravní stavby

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Stavbyvedoucí - dopravní stavby. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 15.3.2019 Značka: A3576

Požadavky

Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Stavbyvedoucí - dopravní stavby!
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na dopravní stavitelství (možnost absolvent)
- řidičský průkaz sk. B
- schopnost vedení týmu pracovníků
- spolehlivost
- časová flexibilita
- zodpovědnost

Nabídka

Nabídka:
- dlouhodobá perspektiva uplatnění
- příspěvek na stravování
- odborný růst

Popis pracovní náplně

Náplň práce:
- z pozice vedoucího stavby řízení staveb dopravního charakteru (komunikace, chodníky, odvodnění)
- ve spolupráci s oddělením přípravy zajištění potřeb stavby (materiál, mechanizace apod.)
- dohled nad dodržováním bezpečnosti ochrany zdraví při práci
- spolehlivost, časová flexibilita, zodpovědnost

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.
Jméno pracovníka: Vladimír Pozdníček
Telefon: 495 512 582
Mobil: 495 512 582, 602 114