Stavební technik

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Stavební technik. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 21.6.2019 Značka: A3519

Požadavky

Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Stavební technik!
Požadujeme:
- min. 5 let
- praxe z přípravy stavební výroby
- zkušenosti z jednání se zahraničními partnery v NJ výhodou
- znalost problematiky dřevostaveb výhodou
- schopnost obchodního jednání
- komunikace se subdodavateli
- ochota cestovat

Nabídka

Nabídka:
- odborný růst v zavedené firmě, která je držitelem evropského certifikátu kvality i národního certifikátu
- seberealizace v menším pracovním týmu
- dlouhodobá perspektivita uplatnění
- mobil, auto, notebook ke služebním účelům

Popis pracovní náplně

Náplň práce:
- příprava dřevostaveb na základě dodané projektové dokumentace
- jednání (i v NJ) s dalšími účastníky stavebního řízení
- obchodně technická činnost
- komunikace se subdodavateli i úřady
- domácí i zahraniční služební cesty ( ponejvíce německy mluvící země) cca 1x/měs.
- přesnost, spolehlivost, asertivita
- částečné zajišťování materiálu a služeb k zakázce

Pracoviště: Královéhradecko

Kontakt

Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.
Jméno pracovníka: Vladimír Pozdníček
Telefon: 495 512 582
Mobil: 495 512 582, 602 114