Strojní zámečník - montér (dodávky výrobních technologií)

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Strojní zámečník - montér (dodávky výrobních technologií). Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 15.3.2019 Značka: A3553

Požadavky

Zajímavá pracovní nabídka ve stabilní a prosperující firmě  na pozici Strojní zámečník-montér u dodavatele výrobních technologií, především do zahraničí..
požadavky:

- vyučení v oboru, - praxe jako strojní zámečník, - zodpovědnost, schopnost samostátné práce, spolehlivost, - znalost technických výkresů,
- hovorová znalost jazyků vítána.

Nabídka

nabízíme:

- práci ve stabilní a prosperující firmě,
- možnost účasti na montážích v zahraničí, - odpovídající platové ohodnocení + benefity, - příspěvky na závodní stravování, - možnost příspěvku na životní pojištění či penzijní připojištění, - možnost parkování v areálu firmy.- jednosměnný provoz

Popis pracovní náplně

pracovní náplň:

- práce v malosériové a zakázkové výrobě, - výroba - konstrukční díly a sestavy výrobních technologií pro potravinářství, - ruční obrábění kovů,  - samostatná práce podle strojírenských výkresů,
- montáže technologií u zákazníků v zahraničí.

Pracoviště: Královéhradecko

Kontakt

Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.
Jméno pracovníka: Daniel Kačírek
Telefon: 495 512 582
Mobil: 608 114 770