Svářeč - ocelové konstrukční díly

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Svářeč - ocelové konstrukční díly. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 15.3.2019 Značka: A3554

Požadavky

Zajímavá pracovní nabídka ve stabilní a prosperující firmě  na pozici Svářeče.
požadavky:
- vyučení v oboru - vítána delší praxe ve svařování, - platná svářečská kvalifikace - manuální zručnost - zodpovědnost, schopnost samostátné práce, spolehlivost. - znalost čtení technických výkresů

Nabídka

nabízíme:
- práci ve stabilní a prosperující firmě - odpovídající platové ohodnocení + benefity - příspěvky na závodní stravování - možnost příspěvku na životní pojištění či penzijní připojištění - možnost parkování v areálu firmy- jednosměnný provoz

Popis pracovní náplně

pracovní náplň:
- práce v malosériové a zakázkové výrobě, - výroba - konstrukční díly výrobních technologií, - sestavování a svařování ocelových dílů, - samostatná práce podle strojírenských výkresů.

Pracoviště: Královéhradecko

Kontakt

Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.
Jméno pracovníka: Daniel Kačírek
Telefon: 495 512 582
Mobil: 608 114 770