Technický poradce pro řešení intralogistických projektů

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Technický poradce pro řešení intralogistických projektů. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 12.1.2021

Požadavky

Co požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání- technické zaměření, obor logistiky
- Znalost problematiky IT
- Praxe v oblasti logistiky - zřizování nebo optimalizace skladů
- Pokročilá znalost práce s PC (MS office, AutoCAD, PowerPoint)
- Zkušenost s WMS nebo ERP systémy - výhodou
- Pokročilá znalost Aj slovem i písmem podmínkou, Nj výhodou
- Dovednosti v oblasti technického poradenství
- Velmi dobré prezentační a organizační schopnosti
- ŘP. skupiny B
- Bydliště: Hradec Králové a okolí

Nabídka

Co nabízíme:

- Stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
- Motivující finanční ohodnocení
- Zajímavé firemní benefity
- Zaškolení a následná odborná školení
- K dispozici notebook, mobilní telefon, služební automobil
- Práce formou Home office
- Nástup dohodou

Popis pracovní náplně

Pro zahraniční obchodní společnost, se sídlem v Praze, zabývající se prodejem manipulační techniky, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Technický poradce pro řešení intralogistických projektů v regionu Hradec Králové a okolí.

Náplň práce:

- Poradenství v oblasti prodeje vysokozdvižných vozíků, regálových systémů, skladové techniky
- Řízení realizace a implementace projektů v oblasti intralogistiky
- SW pro správu a řízení manipulační techniky
- Řešení regálových a pojízdných systémů (zřizování skladu, optimalizace logistických procesů)
- Technická podpora obchodníkům
- Komunikace se zákazníky
- Vyjednávání a koordinace činnosti se subdodavateli
- Konzultace v segmentu manuálních a automatizovaných logistických systémů, softwaru a logistických procesů

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: MaxiJOB