Technik realizace - služební vůz i k soukromým účelům

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Technik realizace - služební vůz i k soukromým účelům. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 8.4.2021 Značka: MP 28871

Požadavky

- vzdělání či praxe v oboru TZB
- znalost stavebních výkresů a postupů
- praxe na obdobné pozici (stavbyvedoucí, šéfmontér, projektový manažer atd.)
- dobré organizační a komunikační schopnosti
- ochota cestovat s občasným přespáním mimo domov
- řp. B

Nabídka

- stabilní práci s dalším růstem a odborným vzděláváním
- dobré platové ohodnocení vč. bonusové složky
- 5 týdnů dovolené + 3 sick days
- auto, mobil, notebook
- prima kolektiv v ryze české společnosti

Zaujala Vás nabídka? Přes ikonu "odpovědět" mi zašlete Váš životopis a tím se příhlásíte do výběrového řízení. Po posouzení Vašich zkušeností Vás pak budu konataktovat s dalším postupem.

Popis pracovní náplně

Máte zkušenosti s prací na zakázkách v oblasti vzduchotechniky, chlazení či vytápění? Hledáte novou výzvu a stabilní zaměstnání? Baví Vás zařizovat, koordinovat a dotahujete věci do konce?
Pro klienta se sídlem v Hradci Králové hledám Technika realizací pro zakázky v ČR.
Náplň práce:
- řízení zakázek v oblasti TZB
- koordinace prací s projektantem, rozpočtářem, šéfmontérem...
- dohled na stavbách, účast na KD
- komunikace se zákazníkem, řešení problémů a požadavků

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: MANPOWER, s.r.o.