Technik slaboproudých systémů – HK a Plzeň

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Technik slaboproudých systémů – HK a Plzeň. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 24.11.2021 Značka: 1576943503

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost specializující se na bezpečnostní systémy a IT technologie, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik slaboproudých systémů – HK a Plzeň.

NÁPLŇ PRÁCE:

* Montáže a instalace elektronických poplašných, zabezpečovacích, tísňových, monitorovacích a docházkových systémů u zákazníka (denní výjezdy k zákazníkovi)

POŽADUJEME:

* Min. vyučení v oboru elektro (slaboproudé obory výhodou)
* Vyhl. č. 50/1978 – min § 5
* ŘP sk B – aktivní řidič
* Trestní bezúhonnost

VÝHODOU:

* Znalost EZS, EPS, CCTV, ACS
* Znalost práce s PC, MS Office
* Praxe v oboru montáž elektronických bezpečnostních systémů

NABÍZÍME:

* Perspektivní zaměstnání na HPP ve stabilní české společnosti s více než 25letou tradicí v oboru bezpečnostních technologií
* Motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích (fix + bonusy)
* Možnost práce z domova (v případě potřeby k dispozici zázemí servisního střediska)
* 5 týdnů dovolené
* Stravenkový paušál
* Roční odměny
* Karta Multisport
* Pojištění odpovědnosti
* Firemní dny – teambuilding
* Nástup možný ihned, případně dle dohody
* Místo výkonu práce: Hradec Králové nebo Plzeň

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Nabídka

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.