Technolog

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Technolog. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 8.2.2024 Značka: 1636577726

Požadavky

Pro našeho klienta, největšího výrobce obalového materiálu na světě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technolog.

Náplň práce:
* Tvorba technologické dokumentace (SOP a TI) popisující správné postupy pro technologie hlubotisku, flexotisku, laminace, coatingu, řezání, balení
* Spolupráce se zákazníky a dodavateli. Technická podpora zákazníků v oblasti zpracování našich obalů. Vývoj technologických / procesních řešení s dodavateli surovin i služeb
* Aktivní práce na zlepšování a zjednodušování informačního systému (přezkoumání kontraktu zákazníka, testování a vývoj, balicí specifikace, uvolnění objednávek do výroby)
* Příprava a řízení testů – komunikace se zákazníky, zpracování cenové kalkulace, příprava výroby testu, stanovení kvalitativních parametrů, značení testu dle požadavku zákazníka, uvolnění testu pro expedici, testování u zákazníka
* Spolupráce / vedení projektů týkajících se vylepšování produktů a procesů z pohledu nákladů, efektivity výroby i kvality. Reportování klíčových KPI spojených s touto prací
* Podílení se na řešení technologických problémů a problému s kvalitou výrobků. Tvorba nápravných opatření
* Odpovědnost za dodržování bezpečnostních, hygienických zásad a zásad EMS

Požadujeme:
* SŠ technického směru nebo SŠ jiného směru a praxe v technickém oboru
* Mírně pokročilá znalost platformy MS Office
* Dobrá AJ - slovem i písmem (časté telefonické konference)
* Pečlivost, přesnost, flexibilita, spolehlivost, komunikativnost, nasazení

Výhodou bude, pokud budete mít

* Základní znalost projektového vedení
* Praxe na podobné pozici minimálně 2 roky je velmi vítána
* Zkušenosti s grafikou, tiskem nebo chemií

Nabízíme:
* Příjemné pracovní zázemí v perspektivní mezinárodní společnosti
* Prémie k základní mzdě
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na závodní stravování/ stravenky
* Benefitní systém Cafeterie
* Příspěvek na dojíždění nad 20 km
* Pružnou pracovní dobu
* Odměny za životní a pracovní výročí
* Lokalita: Nový Bydžov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Pracoviště: Nový Bydžov

Kontakt

Zadavatel: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.