Technolog v potravinářské výrobě

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Technolog v potravinářské výrobě. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 18.6.2021 Značka: A364501

Požadavky

Jste specialistou na pečení a potravinářskou výrobu?
Máme pro Vás nabídku práce technologa ve výrobě voňavých produktů ,....

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou - v potravinářském oboru,
- praxi v potravinářské výrobě - vítáno v procesech pečení cukroví,
- zkušenosti v oblasti technologie výroby potravin,
- nutný je potravinářský průkaz,
- zkušenosti v pekařské výrobě výhodou,
- ŘP skupiny B,
- znalost práce na PC: MS Office, internet, mail.

Nabídka

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou,
- možnost seberealizace a jistotu práce u stabilní ryze české společnosti,
- pravidelně vyplácenou mzdu odpovídající náročnosti práce,
- zaměstnanecké slevy a benefity,
- rozpětí mzdy: 33.000 – 37.000 Kč (i více dle zkušeností)
- nástup, dle dohody ihned,
- bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely,
- mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování.

Popis pracovní náplně

Náplň práce - popis pracovních činností:
- vývoj nových, vylepšování a zkvalitňování stávajících produktů,
- hledání nových výrobních technologií a postupů při výrobě,
- tvorba nových receptur a technologických postupů.

Pracoviště: Královéhradecko

Kontakt

Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.