Technolog ve strojírenství

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Technolog ve strojírenství. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 26.3.2024

Požadavky

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost v okrese Hradec Králové, hledáme kandidáty na pozici Technolog obrábění.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
praxe na obdobné pozici
znalost technologie obrábění výhodou
zkušenosti s přípravou a aplikací technologických postupů
orientace ve výkresové dokumentaci
ochota učit se novým věcem, samostatnost a pečlivost
uživatelská znalost MS Office
znalost AJ výhodou

Náplň práce:
tvorba technologických postupů obrobny
kontrola dodržování pracovních a technologických postupů
zavádění nových výrobků do sériové výroby
návrhy a konstrukce přípravků na obrábění
tvorba programů pro obrábění na CNC strojích
kontakt s dodavateli strojů, přípravků, nástrojů
optimalizace výrobních procesů

Nabízíme:
odpovídající mzdové ohodnocení
zázemí stabilní společnosti
hlavní pracovní poměr
možnost profesního vzdělávání
perspektiva dlouhodobé spolupráce
balíček zaměstnaneckých benefitů
nástup lze ihned