Údržba vstřikolisů - 1 směna pro muže i ženy

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Údržba vstřikolisů - 1 směna pro muže i ženy. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 7.5.2024 Značka: MP 54165

Požadavky

SOU/SŠ vzdělání (technické je ideální)
praxe na podobné pozici výhodou
manuální zručnost a pečlivost
základy práce na PC
ochota pracovat na 1 směnu od 6:30

Nabídka

jednosměnný provoz
nástupní mzdu 25.000Kč + 5.000Kč odměny
po zapracování mzdu až 38.000 Kčz
příspěvek na stravování
13. plat a kvartální odměny
20 dnů dovolené a 3 sick days
možnost vstupu do posilovny
pro dlouholeté zaměstnance příspěvek na dovolenou

Pokud Vás pozice zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Popis pracovní náplně

Hledáme šikulu pro jednoduchou údržbu výrobních strojů a příslušenství - pokud jste manuálně zruční, zvládnete práci v provozu i na počítači a hledáte 1 směnný režim, přihlaste se nám!
Práce je vhodná pro muže i ženu, strojírenské vzdělání či praxe u strojů je pak velkou výhodou!
Náplň práce:

výměna vstřikovacích forem
údržba lisu během směny (mazání, čištění)
péče o nalisované výrobky
zadávání výroby do PC
příprava vstupního materiálu
v případě šikovnosti posun na 3D měření

Pracoviště: Třebechovice pod Orebem

Kontakt

Zadavatel: ManpowerGroup s.r.o.