Vedoucí řízení jakosti

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Vedoucí řízení jakosti. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 18.7.2019 Značka: A3526

Požadavky

Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Vedoucí řízení jakosti!
Požadujeme:
- praxe v oboru nezbytná

Nabídka

Nabídka:
- Dlouhodobá perspektiva uplatnění,
- možnost profesního růstu,
- příležitost seznámit se s moderními technologiemi,
- 5 týdnů řádné dovolené, příspěvek na stravování.

Popis pracovní náplně

Náplň práce:
- správa systému řízení kvality a životního prostředí
- zodpovědnost za dodržování požadavků kvality, stanovených cílů v oblasti kvality a ŽP
- zodpovědnost za zlepšování systému řízení kvality
- koordinace a dohled nad externími i interními audity

Pracoviště: Královéhradecko

Kontakt

Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.
Jméno pracovníka: Daniel Kačírek
Telefon: 495 512 582
Mobil: 608 114 770