Vedoucí skladu hutního materiálu

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Vedoucí skladu hutního materiálu. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 10.7.2024 Značka: 2000294767

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem hutních materiálů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí skladu hutního materiálu.

Náplň práce:
* optimalizace zavedených interních procesů a systému kontroly
* efektivní organizace dodávek zboží k zákazníkům
* zavádění nápravných opatření plynoucích z reklamačních řízení
* sledování a analýza ukazatelů efektivity, kvality služeb
* přijímání preventivních opatření a navrhování zlepšení
* proškolování zaměstnanců
* odpovědnost za inventarizaci skladů
* odpovědnost za efektivní uložení a dostupnost zboží na skladech společnosti
* návrh a tvorba kontrolních mechanizmů pro řízení skladů

Požadujeme:
* min. SŠ vzdělání, vzdělání v oboru logistiky či příbuzných oborech výhodou
* 2 roky praxe u středně velké obchodní organizace na pozici vedoucího skladu
* znalosti z oblastí: informační systémy ve skladovém hospodářství, skladová problematika, logistické procesy, reklamační řízení
* organizační, řídicí a komunikační dovednosti, přirozená autorita
* schopnost hodnotit práci podřízených a objektivně reportovat činnost směrem k vedení společnosti
* flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, kreativita, vysoké pracovní nasazení
* práce na PC (MS Office)
* ŘP – skupina B
* aktivní a praktické zkušenosti s pozicovým systémem skladů u obchodní společnosti, která obchoduje i se zeměmi mimo EU
* praktické zkušenosti s řízením skladů a řešení vzniklých problémů
* praktické zkušenosti s inventarizací skladů, tedy nejenom účast na nich, ale celkové zajištění organizace a řešení případných rozdílů
* přehled a praktická zkušenost se skladovou dokumentací (EU, non EU, ČR)
* zkušenost s optimalizací chodu skladu na fyzické i systémové úrovni
* zodpovědnost za vedení pracovních postupů spojených s činnostmi skladu

Nabízíme:
* mobilní telefon a moderní informační systém dostupný kdykoliv a kdekoliv
* stravenkový paušál
* příspěvky zaměstnavatele na dětskou rekreaci (tábory, soustředění atd.)
* pevná pracovní doba od 6.00 do 14.30 hod.
* mzda odpovídající vzdělání a odborné kvalifikaci
* zázemí silné a stabilní společnosti
* zaškolení
* nástup říjen – listopad 2024
* místo práce: Jaroměř

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Pracoviště: Jaroměř

Kontakt

Zadavatel: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.