Vedoucí výroby

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Vedoucí výroby. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 26.11.2020

Požadavky

Pro stabilní společnost rodinného typu obsazujeme klíčovou pozici Vedoucí výroby.
Jedná se o menší výrobní společnost okrese Náchod.

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technické zaměření
• prokazatelné zkušenosti na podobné pozici min. 5 let
• aktivní znalost AJ nebo NJ podmínkou
• zkušenosti s vedením pracovního kolektivu
• znalost LEAN principů a zkušenosti s jejich implementací
• silnou osobnost se schopností učinit rozhodnutí a s orientací na výsledek
• manažerské dovednosti, cílevědomost
• schopnost motivovat zaměstnance
• uživatelská znalost práce s PC – MS Office

Náplň práce:
• celková zodpovědnost za výrobu, údržbu a logistiku
• podílení se na strategii celkového rozvoje společnosti
• vedení, motivace, rozvoj pracovního týmu a další rozšiřování týmu
• návrhy pro zefektivnění procesů a zvyšování produktivity
• optimalizace výrobních postupů ohledně kvality a efektivity
• koordinace při řešení problémů, reklamací
• komunikace s mateřskou společností

Nabízíme:
• dlouhodobá perspektiva v neustále rostoucí společnosti
• zázemí stabilní společnosti
• motivační mzdové ohodnocení
• různorodou a tvůrčí práci
• maximální podporu z mateřské společnosti
• kariérní růst
• zajímavé zaměstnanecké benefity
• nástup možný ihned nebo dle dohody

Kontakt

Zadavatel: JOBSTART s.r.o.