Víkendová brigáda ve skladu, 150Kč/hod. HK

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Víkendová brigáda ve skladu, 150Kč/hod. HK. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 8.10.2024 Značka: 373

Požadavky

Zodpovědnost a spolehlivost
Dobrá fyzická kondice (zvedání těžších břemen)
Schopnost pracovat v týmu
Základní znalost práce s počítačem výhodou
Plnoletost (vhodné i pro studenty, maminky na mateřské a muže)
Máte zájem o tuto pozici? Přihlaste se ještě dnes a přidejte se k našemu týmu!

Nabídka

Víkendové směny: Sobota a neděle, 6:00 - 15:00
Mzda: 150 Kč/hod
Přátelský kolektiv
Dlouhodobá spolupráce

Popis pracovní náplně

Náplň práce:

Vyhledávání a kompletace zboží na základě objednávek
Příprava balíků k odeslání (mohou se vyskytnout těžší břemena)
Práce s interním skladovým systémem
Udržování pořádku ve skladu

Kontakt

Zadavatel: ABZAKOVO spol.s.r.o.