Výrobní technolog

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Výrobní technolog. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 16.7.2020 Značka: 5680

Požadavky

Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost v okolí Nového Bydžova, pro kterého hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

VÝROBNÍ TECHNOLOG

Požadujeme:
• VŠ vzdělání technického/strojírenského zaměření
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou
• praxe na pozici technolog min. 1 rok
• zkušenost z výrobního prostředí vítána
• samostatnost, spolehlivost a odpovědný přístup k práci
• organizační a komunikační dovednosti
• znalost práce na PC (MS Office), SAP výhodou
• řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
• vytváření technologických postupů a jejich neustálé zlepšování
• zastřešení technologické dokumentace
• řešení zákaznických požadavků
• zodpovědnost za přípravu a koordinaci provozních zkoušek
• spolupráce na nových projektech
• řešení neshod
• komunikace se zákazníky a dodavateli

Nabízíme:
• zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• moderní pracovní prostředí
• odpovídající finanční ohodnocení
• příležitost i pro šikovného absolventa k profesnímu růstu
• systém firemního vzdělávání
• atraktivní firemní benefity
• zajímavou pracovní náplň
• nástup možný ihned

Pracoviště: Nový Bydžov

Kontakt

Zadavatel: JOBSTART s.r.o.