Elektrotechnik - mzda až 60 000 Kč/měsíc (m/ž)

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Elektrotechnik - mzda až 60 000 Kč/měsíc (m/ž). Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 4.10.2024

Požadavky

• SŠ/USO vzdělání - slaboproudá elektrotechnika
• praxe na podobné pozici min. 2 roky
• osvědčení o odborné způsobilosti: osoba znalá pro samostatnou činnost - „elektrotechnik“ (§ 19 zákona + § 6 NV)
• znalost anglického jazyka minimálně na mírně pokročilé úrovni
• manuální zručnost - zkušenost s pájením součástek na plošné spoje
• znalost práce na PC - uživatelská znalost MS Office
• výhodou je alespoň základní znalost některého programovacího jazyka
• ochota k dalšímu odbornému vzdělávání v oblasti měření a bezdrátové komunikace

Nabídka

• zázemí úspěšné firmy
• práci v menším týmu odborníků
• flexibilní pracovní režim
• velkou podporu zaměstnavatele při dalším odborném růstu
• individuální jazykové kurzy
• nadstandardní mzda a štědrý roční bonus

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Popis pracovní náplně

Pro úspěšnou rostoucí společnost, která vyvíjí a vyrábí unikátní elektronická zařízení pro energetický sektor hledáme elektrotechnika. Nový člověk posílí tým zkušených odborníků, kteří pracují na testování a vývoji produktů.

Náplň práce:
• testování zařízení
• modifikace zařízení dle požadavků zákazníka
• práce se softwarem elektroměrů
• aktualizace technické dokumentace
• spolupráce na vývoji nových modelů

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: JOBSYSTEM s.r.o.
Doporučujeme
Nahoru