Servisní technik

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Servisní technik. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 17.9.2024 Značka: MP 57824

Požadavky

dokončená SŠ/VŠ (zaměření na zemědělství a techniku je značka ideál)
říkají Ti něco jména John Deer, Claas či Krone? (výborně, bez znalosti zemědělských strojů a jejich fungování to nepůjde)
řidičák B je nutnost, bez toho k zákazníkům nedojedeš
musíš umět komunikovat, argumentovat a nebát se stát si za svým
většina odběratelů je z ČR nebo zemí DACH, bez němčiny se tedy neobejdeš
s počítačem bys měl být kámoš, administrativa se sama neudělá

Nabídka

kompletní zaškolení a super zázemí (do vody Tě nehodíme)
zajímavé ohodnocení podle toho, co už umíš (40 – 70.000Kč)
možnost být vlastním pánem a organizovat si práci (k tomu dostaneš i auťák)
5 týdnů dovči, ať si pořádně odpočineš
příspěvek na penzijko (jednou se to bude hodit)
dotované stravování (nemůžeš zůstat o hladu)
příspěvky na dovo a možnost využívat chatu v „českém Aspenu“
a pokud jsi zdaleka a chceš se k nám přestěhovat, nabízíme firemní byt za super peníze

A jestli Tě zajímá ještě víc, neváhej a pošli životopis přes „odpovědět“

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Popis pracovní náplně

Pro závod JUTA, divizi zemědělských síťovin a motouzů, hledám šikulu pro péči o zákazníky z řad zemědělských provozů a družstev.
Pokud jsi technicky zaměřený člověk, máš pověstné zlaté české ruce a už jsi někdy opravoval zemědělskou techniku, ale zároveň Tě baví komunikace (i v NJ), výjezdy a pestrá práce, pak hledáme právě Tebe!
Náplň práce:

budeš styčným důstojníkem pro odběratele (zemědělce)
pokud zavolají, že je někde problém, vyrazíš a začneš ho řešit
přímo u stroje zjistíš, kde je „zakopaný pes“ a vymyslíš, jak to napravit
budeš technickou podporou našich prodejců i vývoje a výroby (nové nápady na zlepšení produktů vítáme)
spolu s prodejci budeš udržovat dobré vztahy se zákazníky, organizovat pro ně školení a předváděcí akce

Pracoviště: Dvůr Králové nad Labem

Kontakt

Zadavatel: ManpowerGroup s.r.o.
Doporučujeme
Nahoru