Údržbář forem - 3 směny

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Údržbář forem - 3 směny. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 19.9.2024 Značka: 7898

Požadavky

Pro našeho významného klienta v oblasti výroby hledáme vhodné kandidáty na pozici Údržbář forem (formíř).

PRACOVNÍ NÁPLŇ

• Čištění forem a příslušenství (chemicky a tryskáním)
• Drobná oprava forem a příslušenství
• Montáž a demontáž forem na strojích
• Kontrola fyzického stavu forem a příslušenství

POŽADUJEME

• Ukončené střední vzdělání v technickém oboru výhodou
• Pracovní zkušenosti v oboru představují výhodu
• Základní uživatelské znalosti práce na PC
• Spolehlivost, časová pružnost, vysoké pracovní nasazení
• Přesný, samostatný styl práce
• Ochotu pracovat ve směnném provozu – 3 směny

NABÍZÍME

• Zodpovědnou práci v mezinárodní společnosti
• Stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny
• Firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky 180 Kč
• Roční bonus
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na dopravu
• Jazykové kurzy (AJ, NJ, ČJ)
• Práci v moderním prostředí

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Pracoviště: Nový Bydžov

Kontakt

Zadavatel: JOBSTART s.r.o.
Doporučujeme
Nahoru