HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (480 nabídek)

.NET programátor/ka- Junior
Pardubice
minulý měsíc
Práci v dynamické mezinárodní společnosti Cool team Perspektivní a stabilní zaměstnání Odpovídající finanční ohodnocení Perspektivu profesního a kariérového… zobrazit nabídku »
Kvalitář – skvělá šance v mezinárodním programu
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
Chcete být součástí prestižního mezinárodního programu, nechat se školit odborníky za zahraniční prestižní univerzity a mít vlastního mentora? Jste… zobrazit nabídku »
HR business partner
Pardubice
minulý měsíc
Víte o tom, že Foxconn CZ má mechanickou divizi, kde hledáme Inženýra/ku kvality? Soustředíme se na mechanickou výrobu (ohýbáme, lisujeme, laserujeme, sváříme,… zobrazit nabídku »
Technik/čka výroby
Pardubice
minulý měsíc
Proč u nás budete pracovat rádi? • Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností + každoroční navyšování mzdy • Budete mít přístup k novým technologiím • Uvidíte… zobrazit nabídku »
Řidič VZV - Škoda Auto Kvasiny.
Kvasiny
minulý měsíc
Tarifní hodinová mzda 20.000 Kč,- brutto Prémie 0 - 4000 Kč,- brutto Zákonné příplatky za noční, přesčasy a víkendové směny Cca za odpracovaný měsíc BEZ… zobrazit nabídku »
Strážný/Detektiv do ostrahy
-
minulý měsíc
Jedná se především o ostrahu obchodních jednotek (super- a hypermarkety) a skladových areálů. Požadujeme: - věk nad 18 let - psychickou a fyzickou… zobrazit nabídku »
Skladník VZV - ubytování zdarma / nástup ihned
Chrudim
minulý měsíc
+ dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr + kariérní růst + příspěvek na dopravu + příspěvek na vlastní bydlení + firemní benefity +… zobrazit nabídku »
Operátor/ka výroby možnost hod./ mzdy až 120 Kč,- čistého.
Pardubice
minulý měsíc
Co od nás můžete získat: hodinová mzda 95 AŽ 120 Kč,- čistého práci na hlavní pracovní poměr práci na nepřetržitý provoz práci s možností ubytování čerpání… zobrazit nabídku »
Specialista projektů energ. úspor (projektový manažer); EVČ
Pardubice
minulý měsíc
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Motivující finanční ohodnocení složené ze základní… zobrazit nabídku »
Řidič - prodejce kvalitních mražených potravin - stálá klientela
Hradec Králové
minulý měsíc
Nejste zkušení obchodníci, ale máte chuť sbírat zkušenosti a realizovat se v oblasti prodeje a obchodu? - Kapitálově silná a stabilní společnost - Nulové… zobrazit nabídku »
DB programátor
Červený Kostelec
před 2 měsíci
- perspektivní zaměstnání v prosperující české společnosti - práce v mladém kolektivu vhodná i pro absolventy /zaučení a podpora firmy/ - zajímavé platové… zobrazit nabídku »
Skladník - manipulant
Rychnov nad Kněžnou
před 2 měsíci
- Nadstandardní finanční ohodnocení 125Kč/h čistého! - Bonusy za docházku - Hrazené ubytování a doprava Další Benefity: - Bonus za doporučení až 5.000Kč -… zobrazit nabídku »
Dělník/ce - Balič/ka - Chrudim
Chrudim
před 2 měsíci
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP - Zajištěné ubytování - Zajištěná doprava do zaměstnání - Výplatní… zobrazit nabídku »
Vedoucí směny – pekárna
Žiželice nad Cidlinou
před 2 měsíci
- zajímavé mzdové ohodnocení až 30 000,-/měsíc - zaměstnancům bez častých absencí vyplácíme 13. plat 2x ročně - zaměstnancům po zkušební lhůtě poskytujeme… zobrazit nabídku »
Hledáme techniky a specialisty na oddělení analýz
Pardubice
před 2 měsíci
• 5 týdnů dovolené • částečně dotované stravování s výběrem z několika druhů jídel (za noční směnu stravenka) • příspěvky na penzijní připojištění a životní… zobrazit nabídku »
Technik na oddělení technické podpory výroby
Pardubice - Staré Čívice
před 2 měsíci
Co za to? • budete pracovat v čistém klimatizovaném prostředí obklopen moderními technologiemi • v poledne na vás čeká plná kantýna částečně dotovaných jídel… zobrazit nabídku »
Obchodní poradce Liberecký kraj 25-50 tisíc Kč
Liberec a okolí
před 2 měsíci
Motem naší firmy jsou členové týmu. Jejich nadšení, důvěra, dále svoboda rozhodování. Nabízíme široké portfolio odpovědnosti, možnost vysokého výdělku v… zobrazit nabídku »
Vývojový elektroinženýr s AJ
Královéhradecký kraj
před 2 měsíci
Jste zkušený elektroinženýr? Máte praxi ve vývoji elektro kondenzátorů? Nejsou Vám cizí ISO normy? Domluvíte se anglicky? Pak jste to vy, koho hledáme! … zobrazit nabídku »
Vedoucí projektů s AJ
Královéhradecký kraj
před 2 měsíci
Získal jste praxi v oblasti projektového řízení? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a oblast automotive je Vaší krevní skupinou? Jste vůdčí typ s… zobrazit nabídku »
Pracovník v soc. službách - Domov sociálních služeb Slatiňany
Slatiňany nebo Chrudim
před 2 měsíci
Příjemné pracovní prostředí, tým spolehlivých spolupracovníků. Nástupní plat v závislosti na praxi včetně příplatků v rozpětí 14500-19000,- Kč v hrubém měsíčně… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 9 11 12 13 14 15 16 24
Mohlo by se hodit
Doporučujeme