HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (823 nabídek)

Procesní inženýr
okres Pardubice
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR Očekáváme: - SŠ/VŠ elektrotechnické vzdělání -… zobrazit nabídku »
Specialista logistiky
okres Pardubice
před 14 dny
Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, zahraniční výrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici: SPECIALISTA LOGISTIKY Očekáváme: - SŠ/VŠ… zobrazit nabídku »
Specialista plánování výroby
Pardubice
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem na v okrese Pardubice, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: SPECIALISTA… zobrazit nabídku »
Disponent logistiky
Hradec Králové
před 14 dny
Máte zkušenosti z oblasti logistiky, nákupu nebo zákaznického servisu? Ovládáte AJ? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta v okrese Hradec… zobrazit nabídku »
Mistr výroby (automotive) - nástup možný ihned
okres Pardubice
před 14 dny
Máte zkušenosti z oblasti výroby? Chcete se uplatnit v oblasti automotive? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta, který vyrábí komponenty do… zobrazit nabídku »
Supervizor zákaznického centra
okres Hradec Králové
před 14 dny
Je tu zajímavá pracovní příležitost pro aktivního, dynamického a obchodně založeného člověka nabitého energií. Nabízíme možnost propojit business a vedení… zobrazit nabídku »
Specialista klientského centra
Hradec Králové
před 14 dny
Je tu zajímavá pracovní příležitost pro aktivního, komunikativního, proklientsky a obchodně založeného člověka nabitého energií. Nabízíme pracovní… zobrazit nabídku »
Referent zákaznického servisu s AJ
okres Nový Bydžov
před 14 dny
Ovládáte anglický jazyk a přejete si jeho znalost zúročit a denně využívat? Baví Vás komunikace s lidmi a práce s počítačem? Hledáte příjemné pracovní… zobrazit nabídku »
Strategický nákupčí
okres Hradec Králové
před 14 dny
Zajímá Vás nákup v oblasti automotive? Máte zájem pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta, výrobní… zobrazit nabídku »
ASP.NET developer
okres Hradec Králové
před 14 dny
Je .NET Vaše nejoblíbenější technologie? Máte zájem pracovat na zajímavých projektech? Chcete být součástí stabilní společnosti? Pak jste to právě Vy, koho… zobrazit nabídku »
Elektroinženýr - vývojové oddělení
okres Pardubice
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme kandidáta na pozici: ELEKTROINŽENÝR Požadujeme: - VŠ vzdělání elektrotechnického směru… zobrazit nabídku »
Účetní s AJ
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Účetní s AJ Očekáváme: - min. SŠ… zobrazit nabídku »
Konstruktér s AJ
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pro našeho významného klienta v okolí Hradce Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR s AJ Pracovní náplň: • spolupráce s vedoucím projektu a… zobrazit nabídku »
Pracovník logistiky s AJ
okres Hradec Králové
před 14 dny
Chcete využít svou znalost anglického jazyka? Rádi byste se uplatnili v mezinárodní společnosti se stabilním zázemím? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho… zobrazit nabídku »
Pracovník (m/ž) montážnej linky v nemeckej automobilke
Kaiserslautern
před 14 dny
Spoločnosť Olympia Personaldienstleistungen GmbH obsadzuje k najbližšiemu možnému termínu pozíciu: Pracovník (m/ž) montážnej linky v nemeckej automobilke … zobrazit nabídku »
Procesní inženýr
okres Pardubice
před 14 dny
Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, zahraniční výrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR Očekáváme: - SŠ/VŠ… zobrazit nabídku »
Projektant/konstruktér
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pro našeho klienta, sídlícího v okrese Hradec Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici PROJEKTANT/KONSTRUKTÉR Požadavky: - SŠ/VŠ vzdělání technického… zobrazit nabídku »
Dispečer nakládky kamiónů M/Ž
Mladá Boleslav
před 14 dny
* možnost přizpůsobit so pracovní dobu (v rozmezí od 06:00 - 16:00) * spolupráci na pilotním projektu zavádění elektronických kontrol zobrazit nabídku »
Pomocný pracovník na obrobně 150 - 160 Kc/h
Pardubice
před 14 dny
- 150-160 Kč/h + příplatky dle ZP za noční, víkendy atd. - Možnost zajištění ubytování - 105 stravenky - odborná pomoc koordinátora v pracovně-právních… zobrazit nabídku »
Sales manager (STROJÍRENSTVÍ)
Královéhradecký kraj
před 14 dny
* ATRAKTIVNÍ PLATOVÉ OHODNOCENÍ * pestrá škála firemních benefitů * zázemí stabilní společnosti * uplatnění / získání zkušeností v daném segmentu * nástup:… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 11 12 13 14 15 28 42
Mohlo by se hodit
Doporučujeme