Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie v Hradci Králové (11 nabídek)

Servisní technik pro oblast medical devices (FOMEI a.s.)
Hradec Králové + dohodnutý region v České republic
před týdnem
Perspektivní pracovní pozici v prostředí dynamicky rostoucí české společnosti s mezinárodním přesahem. Obor s nejmodernějšími technologiemi. Příjemné,… zobrazit nabídku »
Technolog do výroby
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Naším klientem je významná výrobní společnost, která v současnosti hledá kandidáta na uvedenou pracovní pozici. Požadovaný profil: • VŠ vzdělání chemického… zobrazit nabídku »
Zdravotní sestra
Královéhradecký kraj
tento měsíc
Máte vzdělání opravňující Vás k výkonu povolání všeobecné zdravotní sestry? Nejste registrovaná a chcete mít možnost si registraci dodělat? Chcete získat praxi… zobrazit nabídku »
Ředitel pro jakost, farmaceutický průmysl
Královéhradecký kraj
tento měsíc
Benefity: - mzdové ohodnocení dle požadaků - služební automobil - 5 týdnů dovolené - pravidelná školení - firemní akce - možnost návštěvy odborných seminářů … zobrazit nabídku »
Pracovník v soc. službách - Domov sociálních služeb Slatiňany
Slatiňany nebo Chrudim
minulý měsíc
Příjemné pracovní prostředí, tým spolehlivých spolupracovníků. Nástupní plat v závislosti na praxi včetně příplatků v rozpětí 14500-19000,- Kč v hrubém měsíčně… zobrazit nabídku »
Specialista pro klinická hodnocení
Hradec Králové
minulý měsíc
- zajímavou, zodpovědnou a perspektivní práci ve stabilní české společnosti; - přátelský kolektiv a podíl na zajímavé, společensky přínosné práci; - příspěvek… zobrazit nabídku »
Vývojový inženýr…Vaše inovace, naše budoucnost!
Hradec Králové
minulý měsíc
Co vám můžeme nabídnout? - Zodpovědnou práci v oboru medical, ve společnosti, která na inovacích staví svou budoucnost; - Dobrý pocit z osobního podílu na… zobrazit nabídku »
Vývojář HW (firmware)
Náchodsko
před 3 měsíci
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v centru města -… zobrazit nabídku »
Ošetřovatel pro domovy seniorů - Německo
různá místa v Německu
před 4 měsíci
Zkušeným a motivovaným ošetřovatelům nabízíme práci na dobu neurčitou v zařízeních s komplexní péčí o staré a nemocné po celém Německu. Náplň práce: -… zobrazit nabídku »
Registrovaná zdravotní sestra
Královéhradecký kraj
před 4 měsíci
Jste registrovanou zdravotní sestrou a láká Vás zázemí soukromého sektoru? Nevadí Vám pracovat v nepřetržitém provozu v psychicky náročném prostředí? Chtěla… zobrazit nabídku »
Inženýr QA
Hradec Králové
před 4 měsíci
Co vám můžeme nabídnout? - Zodpovědnou práci v oboru medical, ve společnosti, která na dobrém systému kvality staví svou budoucnost; - Dobrý pocit z osobního… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme