Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie v Hradci Králové (15 nabídek)

Referent účetnictví
Lanškroun
před týdnem
• mzda dle kvalifikace kandidáta, podíly na HV podniku • systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky) • 5 týdnů dovolené • pracovní… zobrazit nabídku »
Pracovník v soc. službách - Domov sociálních služeb Slatiňany
Slatiňany nebo Chrudim
tento měsíc
Příjemné pracovní prostředí, tým spolehlivých spolupracovníků. Nástupní plat v závislosti na praxi včetně příplatků v rozpětí 14500-19000,- Kč v hrubém měsíčně… zobrazit nabídku »
Servisní technik pro oblast medical devices (FOMEI a.s.)
Hradec Králové + dohodnutý region v České republic
tento měsíc
Perspektivní pracovní pozici v prostředí dynamicky rostoucí české společnosti s mezinárodním přesahem. Obor s nejmodernějšími technologiemi. Příjemné,… zobrazit nabídku »
Specialista zákaznického servisu
Hradec Králové
tento měsíc
- Zodpovědná práce v oboru medical; - dobrý pocit z osobního podílu na zajímavé, společensky přínosné práci; - mzdové ohodnocení v závislosti na rozsahu… zobrazit nabídku »
Product manager, farmaceutický průmysl
Hradec Králové
minulý měsíc
Benefity: - mzdové ohodnocení dle požadavků - možnost home officel - 5 týdnů dovolené - pravidelná školení - firemní akce - možnost návštěvy odborných seminářů… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce, farmaceutický průmysl
Hradec Králové
minulý měsíc
Benefity: - vysoce motivující nadstandardní systém odměňování - prostředí dynamicky se rozvíjející farmaceutické společnosti - možnost seberealizace,… zobrazit nabídku »
Area sales manager - farmacie
Hradec Králové
minulý měsíc
Benefity: Nabízíme: - motivující platové ohodnocení - dle praxe a zkušeností - další bonusy - služební automobil i pro soukromé účely, - notebook, mobilní… zobrazit nabídku »
Ředitel pro jakost, farmaceutický průmysl
Hradec Králové
minulý měsíc
Benefity: - mzdové ohodnocení dle požadavků - služební automobil - 5 týdnů dovolené - pravidelná školení - firemní akce - možnost návštěvy odborných seminářů … zobrazit nabídku »
Fyzioterapeut (s bytem)
Hradec Králové
minulý měsíc
• pro kandidáty s praxí nástupní plat od 30tis. Kč, perspektiva na 35tis. Kč + 2/3 z plateb klientů u placených služeb, • možnost postupu na vedoucího… zobrazit nabídku »
Pečovatel v Anglii nebo Irsku - 45Tis a více
Anglie
minulý měsíc
- zajímavá a manuálně nenáročná práci vhodná pro muže i ženy - výborná zkušenost kterou využijete po návratu do ČR - zajištěná práci a ubytování přímo v místě… zobrazit nabídku »
Vývojový inženýr…Vaše inovace, naše budoucnost!
Hradec Králové
minulý měsíc
Co vám můžeme nabídnout? - Zodpovědnou práci v oboru medical, ve společnosti, která na inovacích staví svou budoucnost; - Dobrý pocit z osobního podílu na… zobrazit nabídku »
Zdravotní sestra
Královéhradecký kraj
před 3 měsíci
Máte vzdělání opravňující Vás k výkonu povolání všeobecné zdravotní sestry? Nejste registrovaná a chcete mít možnost si registraci dodělat? Chcete získat praxi… zobrazit nabídku »
Specialista pro klinická hodnocení
Hradec Králové
před 3 měsíci
- zajímavou, zodpovědnou a perspektivní práci ve stabilní české společnosti; - přátelský kolektiv a podíl na zajímavé, společensky přínosné práci; - příspěvek… zobrazit nabídku »
Vývojář HW (firmware)
Náchodsko
před 5 měsíci
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v centru města -… zobrazit nabídku »
Inženýr QA
Hradec Králové
před 6 měsíci
Co vám můžeme nabídnout? - Zodpovědnou práci v oboru medical, ve společnosti, která na dobrém systému kvality staví svou budoucnost; - Dobrý pocit z osobního… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme